Overslaan en naar de inhoud gaan

Oegema Transport vertelt over TVM

We zijn trots op ons 60 jaar jubileum en hoe we onze leden in al die jaren vooruit helpen. Onder de noemer ‘Ons DNA’ delen we een aantal klantverhalen. Verhalen die laten zien waarvoor we staan en waarin we het verschil maken voor onze leden. Hier delen we de eerste video met het verhaal van Erwin Jacobs van Oegema Transport. 

Extra stap zetten voor de klanten

We delen hier de eerste video met het verhaal van Erwin Jacobs van Oegema Transport. Onze klant Oegema neemt contact met ons op. Een zeer waardevolle lading is in Parijs vermist. TVM stelt alles in het werk om de lading terug te krijgen. Hoe? Door die extra stap te zetten voor onze klanten. De experts van TVM hebben ervoor gezorgd dat de lading is getraceerd, gevonden en teruggehaald. Deskundig en snel handelen. Dat zit in ons DNA.
 

De verhalen zijn afkomstig van leden die hebben ervaren hoe we hen echt vooruit hebben geholpen. Het is een moment van reflectie op onze geschiedenis en de mensen die TVM hebben gemaakt tot wat het vandaag is.

Bekijk hier het verhaal van Erwin Jacobs.