Premies 2026 De premies van een aantal verzekeringen worden aangepast
Op deze pagina leest u de aanpassingen in de premies van onze verzekeringen per vervaldatum in 2026.
Op deze pagina leest u de aanpassingen in de premies van onze verzekeringen per vervaldatum in 2026.
De inflatie, hogere herstelkosten en meer calamiteiten zorgen voor een stijging van de kosten en schadelast. Om het coöperatieve belang van alle leden te borgen verhogen we de premie van enkele verzekeringen met 4,4% (inclusief index).
Heeft u meer schade dan gemiddeld, dan ziet u dat terug in de premie. De informatie over de extra verhoging per verzekering ontvangt u per brief.
De premies en tarieven van uw MedewerkerTotaal polis worden ieder jaar berekend. Zo blijven deze altijd afgestemd op uw situatie.
Uw premiepercentage wijzigt per 1 januari 2026. Dit percentage is gebaseerd op de ontwikkeling van het verzuim binnen uw bedrijf en de landelijke verzuimontwikkelingen. Ook houden we rekening met de hoogte van de uitkeringen, aantallen medewerkers en hun leeftijden.
Het tarief voor de Module Verzuimbegeleiding en -advies wordt per 1 januari 2026 geïndexeerd. De premie voor de Module Traumazorg en Interventie blijft ongewijzigd.