Overslaan en naar de inhoud gaan

Schipper Martin Trouborst vertelt over TVM “Betrokken bij mij en mijn bedrijf”

Schipper Martin Trouborst vertelt over het zinken van zijn schip. Dat gebeurt voor zijn ogen. Hij verliest hiermee in één klap zijn bedrijf en woning. TVM begrijpt de enorme impact en doet alles om hem snel weer in de vaart te krijgen.  

Ons DNA

Het verhaal van Martin is de derde in de reeks klantverhalen die we delen onder de noemer ‘Ons DNA’. Verhalen die laten zien waarvoor we staan en waarin we het verschil maken voor onze leden.  

We zijn trots op ons 60 jaar jubileum en hoe we onze leden in al die jaren vooruit helpen. We delen daarom verhalen van onze leden die hebben ervaren hoe we hen echt vooruit hebben geholpen. Het is een moment van reflectie op onze geschiedenis en de mensen die TVM hebben gemaakt tot wat het vandaag is.  

Bekijk hier het verhaal van Martin Trouborst