Huurvoertuigen verhandeld in Irak!
TVM verzekeringen heeft een aantal dossiers in behandeling waarbij vast is komen te staan dat criminelen auto’s huren met als doel deze voertuigen in Irak te verhandelen. Met name jonge voertuigen van Duitse makelij vinden binnen afzienbare tijd na aanvang huurperiode de weg naar Irak. Het gaat niet alleen om voertuigen uit het topsegment maar ook om voertuigen uit het middensegment.
De personen die zich met dergelijke praktijken bezighouden, hebben allen een Irakese nationaliteit en beschikken tevens mogelijk over een Nederlands, Duits of Engels paspoort.
De groep criminelen is in heel West-Europa actief. Het is niet uit te sluiten dat er momenteel katvangers naar voren geschoven worden om voertuigen voor hen te huren.
TVM waarschuwt een ieder die actief is in de verhuurbranche op dit fenomeen.
Heeft u informatie die van belang kan zijn in verband met deze melding of stuit u zelf op een huurder die u niet vertrouwt, neem dan contact op met de afdeling Speciale Zaken en Expertise van TVM (0528) 29 25 30.
Uit ons dossier blijkt dat de navolgende namen c.q. aliassen worden gebruikt:
- Abdallah Ramadan, 07-05-1964 te Kirkuk (verblijfplaats vermoedelijk Den Haag)
- Mohammed Abdulrida Ja’far, 14-11-1957 te Bagdad (verblijfplaats vermoedelijk Den Haag)
- Ali Al Hadad, 08-03-1960 te Al-Kadhimiya
- Mina Hawzhen Keder, 10-09-1984 te Kirkuk (verblijfplaats Leeds GB)
- Ali Gwanro, 17-05-1985 te Kirkuk (verblijfplaats Leeds GB)